Superior

Royal Apartament


50 m2

2 pokoje

1-4 osób

wifi

Studio

Comfort Apartament


40 m2

1 pokój

1-3 osób

wifi

Superior Studio

Studio Apartament


40 m2

1 pokój

1-2 osób

wifi


180 PLN

200 PLN

220 PLN

240 PLN

160 PLN

180 PLN

200 PLN

210 PLN

220 PLN

Superior to dwupokojowe apartamenty z pięknym widokiem na Jezioro Dąbie lub piękne, zielone Wzgórza Warszewa.

W sypialni znajduje się łoże małżeńskie oraz komplet pościeli i duża pojemna szafa. Salon wyposażony jest w wygodną, rozkładaną kanapę, telewizor z płaskim ekranem oraz darmowy i szybki dostęp do Wi-Fi.

Część jadalniana wraz z aneksem kuchennym, wyposażona jest w płytę indukcyjną, lodówkę, czajnik, piekarnik, zmywarkę oraz przybory kuchenne. Łazienka wyposażona jest w wannę bądź prysznic, pralkę oraz komplet ręczników. Część naszych apartamentów posiada również umeblowany balkon. Superior to przestrzenne apartamenty dla osób nowoczesnych, z nutką klasycznej elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody.

Studio to 1-pokojowe apartamenty z widokiem na panoramę miasta lub zadbanych, zielonych dzielnic Szczecina.

Wyposażone są w dwuosobowe łóżko wraz z wysokiej jakości kompletem pościeli, rozkładaną sofą, pojemną szafą oraz telewizorem z płaskim ekranem i darmowym dostępem do Wi-Fi.

Część jadalniana z wydzielonym aneksem kuchennym wyposażonym w płytę indukcyjną, czajnik, lodówkę i mikrofalówkę. Łazienka z pralką, prysznicem lub wanną i kompletem ręczników. Część apartamentów posiada również balkon. Studio to apartamenty dla osób ceniących sobie minimalizm i funkcjonalność.

Superior Studio to duży 1-pokojowy apartament usytuowany na 16 piętrze wzniesionego budynku. Z okien roztacza się wspaniały widok na zielone Wzgórza Warszewa oraz cudowne zachody słońca.

Wyposażony jest w łoże typu KING SIZE, komplet pościeli, dużą, funkcjonalną szafę, telewizor z płaskim ekranem, telewizję cyfrową oraz szybki, darmowy dostęp do Wi-Fi.

Część jadalniana z wyspą, aneksem kuchennym wyposażonym w płytę indukcyjną, czajnik, lodówkę, mikrofalówkę, zmywarkę, piekarnik oraz przybory kuchenne. Łazienka z wanną, pralką oraz kompletem ręczników.

Apartament posiada wyjście na umeblowany balkon bezpośrednio z pokoju. Superior Studio to apartament dla osób ceniących wygodę, nowoczesność oraz piękny, niezapomniany widok z jednego z najwyżej położnych apartamentów w Szczecinie.