Superior

Grand Royal Apartament


45 m2

2 pokoje

1-4 osób

wifi

Royal

Royal Apartament


40 m2

2 pokoje

1-4 osób

wifi

Studio

Studio Apartament


30 m2

1 pokój

1-2 osób

wifi


220 PLN

300 PLN

400 PLN

180 PLN

200 PLN

220 PLN

240 PLN

160 PLN

180 PLN

Dwupokojowy apartament, z widokiem na południowo-zachodnią stronę centrum miasta. Sypialnia z łożem typu KING SIZE oraz kompletem pościeli i dużą, funkcjonalną szafą. Salon z dwoma sofami, telewizorem z płaskim ekranem oraz darmowym dostępem do Wi-Fi.

Część jadalniana z aneksem kuchennym wyposażonym w płytę indukcyjną, czajnik, lodówkę, mikrofalówkę, zmywarkę oraz przybory kuchenne. Łazienka z prysznicem, pralką oraz komplet ręczników. Superior urządzony został nowocześnie i komfortowo z myślą o najbardziej wymagających Gościach.

Royal to dwupokojowe apartamenty z widokiem na jedną z głównych ulic Szczecina. Sypialnią z małżeńskim łożem oraz kompletem pościeli i dużą pojemną szafą.

Salon z wygodną, rozkładaną kanapą, telewizorem z płaskim ekranem oraz darmowym, szybkim dostępem do Wi-Fi. Część jadalniana z aneksem kuchennym, wyposażonym w płytę indukcyjną, lodówkę, czajnik, mikrofalówkę oraz przybory kuchenne. Łazienka z prysznicem, pralką oraz kompletem ręczników. Royal Apartamenty są funkcjonalnie urządzone oraz wzbogacone o szyk i elegancję.

Studio to 1-pokojowe apartamenty wyposażone w dwuosobowe łóżko wraz z wysokiej jakości komplet pościeli, rozkładaną sofę, pojemną szafę oraz telewizor z płaskim ekranem i darmowy dostęp do Wi-Fi.

Część jadalniana z wydzielonym aneksem kuchennym wyposażonym w płytę indukcyjną, czajnik, lodówkę i mikrofalówkę.

Łazienka z prysznicem i kompletem ręczników. Studio to apartamenty dla osób ceniących lokalizację w centrum miasta a zarazem ciszę i spokój podczas pobytu. W ofercie posiadamy również apartamenty wyposażone w dwa pojedyncze łóżka typu Twin.