Reivest Apartments

Apartamentowiec Bandurskiego 95 jest najwyżej położonym budynkiem w Szczecinie.

Znajduje się w niedalekiej odległości od centrum miasta. Widok z okien budynku roztacza się na całą panoramę Szczecina.

Obiekt jest strzeżony i monitorowany co zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W budynku znajdują się dwie cichobieżne windy oraz hala garażowa.

Bliskość węzła komunikacyjnego, restauracje, sklepy handlowo-usługowe oraz banki to jedne z wielu atutów budynku.

Apartamentowiec Bogusława X 39 to budynek mieszczący się w ścisłym centrum Szczecin, którego architektura nawiązuje do stylu secesyjnego,obecnego w zabytkowej zabudowie miasta.

Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę. Obiekt jest chroniony i monitorowany.

W budynku znajduje się główna recepcja REINVEST Apartments oraz restauracja. W bliskim otoczeniu jest parking podziemny, liczne sklepy handlowo-usługowe, biurowce oraz miejsca kultury i rozrywki.

Apartamentowiec Bogusława X 39 to budynek mieszczący się w ścisłym centrum Szczecin, którego architektura nawiązuje do stylu secesyjnego, obecnego w zabytkowej zabudowie miasta.

Budynek został wybudowany w stylu nowoczesnej kamienicy ze wspaniałą fasadą i ornamentami. Obiekt jest zabezpieczony przed wejściem niechcianych Gości.

W budynku znajduje się cichobieżna winda. W bliskim sąsiedztwie obiektu mieszczą się liczne restauracje i puby, sklepy handlowo-usługowe, parking podziemny, kino, biurowce, wydziały uczelni wyższych oraz banki.

Dodatkowym atutem kompleksu jest doskonała lokalizacja z uwagi na bliskość tramwajów, autobusów linii zwykłych oraz pośpiesznych a także dworca kolejowego.